sukienki uniwersalne xxl

SUKIENKI WIELOFUNKCYJNE PLUS SIZE

Jednym z elementów dobrego wyglądu jest dopasowanie ubioru do okazji czyli dress code, który wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest zasadą noszenia „mundurka” w firmach korporacyjnych, ale właśnie dostosowaniem stylizacji do sytuacji.

Chodzimy przede wszystkim do pracy, czasem na spotkania towarzyskie, do kina do teatru, na kawę z koleżankami… Czy to znaczy, że musimy na każde z tych wyjść mieć inne ubranie? Mieć w szafie tak dużo sukienek? To kosztowne i absorbujące stale poszukiwać w sklepach nowych strojów.

MAUA ma rozwiązanie. Otóż nasze sukienki są proste i klasyczne, a więc dobrze się sprawdzą na wiele okazji w zależności od tego jakie dodatki do nich dobierzemy. Dodatkowo istotną rzeczą jest jakość – tkaniny i wykonania. Poza tym sukienki są uszyte na podszewce, a to jest bardzo istotne ze względu na ostateczny wygląd, bo dzięki temu ładnie się układają. Podszewka tuszuje brzuszek i fałdki.

Dobrze wykonanej jednej sukienki nie zastąpi nawet pięć takich, które po pierwszym praniu tracą wygląd.

Poniżej na kilku przykładach pokazujemy, inspirujemy…

Nasz nowy hit – sukienka uszyta z czarnej tkaniny w drobne niebieskie i granatowe kropki, które rozjaśniają kolor, nadają subtelności i delikatności. W zależności od dodatków możemy w niej odbyć spotkanie służbowe i wyjście wieczorne.

sukienki wielofunkcyjne

 

sukienki wielofunkcyjne

Ta sukienka w prostym fasonie dla sylwetki klepsydry jest naszą stałą pozycją w ofercie. Kobiety cenią sobie szarość jako świetne tło do wielu kolorowych dodatków. Zwłaszcza nadaje się do pracy, ale kiedy chcemy zmienić oficjalny look, wystarczy wymienić buty i kilka innych elementów…

sukienki wielofunkcyjne

sukienki wielofunkcyjne

Śliczne, modne w tym sezonie bordo. Prosta forma i czego więcej chcieć. „Must have” dla każdej eleganckiej Pani plus size. Tu również żonglujemy tylko dodatkami.

maua sukienki wielofunkcyjne

To sukienka również bardzo prosta w formie, doskonała dla właścicielek sporych biustów, wyszczuplająca dzięki cięciom. Jej spokojny kolor cappuccino jest świetnym tłem dla wielu kolorów. Na pewno długo posłuży Paniom o sylwetce typu jabłko.

maua sukienki wielofunkcyjne maua sukienki wielofunkcyjne

 

W każdej eleganckiej szafie MAUA czarna jest nieodzowna.

Ta sukienka ciągle podbija serca Dziewczyn o krągłych kształtach. W wersji z kołnierzykiem jako pensjonarka, gdzie kołnierzyk rozjaśnia całą stylizację i korzystnie wpływa na urodę, nie schodzi z naszej listy bestsellerów. Nie ma w tym nic dziwnego bo odmładza bardzo.

sukienki xxl

Natomiast po odpięciu kołnierzyka mamy już zupełnie inną sukienkę, która znowu daje kilka możliwości. Taka sukienka „kilka w jednej” a więc bardzo praktyczna.

mała czarna xxl

Jak więc widać wystarczy inwestycja w jedną lub dwie sukienki plus size, które dzięki swojej jakości i klasycznym krojom, dostosowane do Twojego typu sylwetki, posłużą Ci na wiele okazji i wiele sezonów.

 

A jeśli potrzebujesz porady stylistki zadzwoń lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie 

Możesz skorzystać z konsultacji na spotkaniu osobiście lub przez skype.

mała czarna xxl mała czarna xxl

Grażyna Sandelewska