Jestem Maua

MAUA to polska marka odzieżowa dla Kobiet Plus Size.

Oferujemy wysokiej jakości ubrania biznesowe, koktajlowe i casualowe dopasowane do różnych typów sylwetek. Głównie klasycznie, ale z uwzględnieniem aktualnych trendów. Jako jedyni na rynku, już na etapie projektowania i konstruowania wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie dotyczące kobiecych sylwetek. Z góry przewidujemy, jakie wymogi powinien spełniać dany model, aby podkreślał atuty figury jabłka, gruszki czy klepsydry. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz projekty przeznaczone dla określonych kształtów.

Dzięki zastosowaniu doskonałych tkanin, dużemu doświadczeniu zespołu oraz naszej pasji, jaką jest stylizacja i dbałość o wizerunek, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby grupy wymagających klientek, które zadowolone często wracają po zakupy.

Stale poszerzamy nasz asortyment  zadowalając coraz większą rzeszę pięknych Polek.

odzież szyta na miarę ubrania na zamówienie eleganckie sukienki xxl duże rozmiary

„Nasza firma jest realizacją naszych marzeń
– marzeń dwóch dojrzałych kobiet”

Przejdź do sklepu i sprawdź co mamy do zaoferowania dla Ciebie

Współpraca XXL

Chcemy, aby nasza odzież cieszyła jak największą ilość kobiet.
Możesz włączyć się w nasz projekt i przyczynić się do zwiększenia komfortu i poprawy samopoczucia wielu z nich. Sukienki w dużych rozmiarach mogą być kobiece, dobrze wykonane i piękne. Odzież XXL może być piękna i dopasowana do sylwetki.

Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy: marki odzieżowe sprzedające odzież w rozmiarze plus, projektantów tworzących lub chcących tworzyć odzież dla puszystych