MAUA to polska marka odzieżowa dla Kobiet Plus Size.

Oferujemy wysokiej jakości ubrania biznesowe, koktajlowe i casualowe dopasowane do różnych typów sylwetek. Głównie klasycznie, ale z uwzględnieniem aktualnych trendów. Jako jedyni na rynku, już na etapie projektowania i konstruowania wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie dotyczące kobiecych sylwetek. Z góry przewidujemy, jakie wymogi powinien spełniać dany model, aby podkreślał atuty figury jabłka, gruszki czy klepsydry. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz projekty przeznaczone dla określonych kształtów.

Dzięki zastosowaniu doskonałych tkanin, dużemu doświadczeniu zespołu oraz naszej pasji, jaką jest stylizacja i dbałość o wizerunek, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby grupy wymagających klientek, które zadowolone często wracają po zakupy.

Stale poszerzając nasz asortyment, włączamy do naszej oferty produkty innych polskich, doskonałych i marek mamy nadzieję, że te propozycje  spełnią Wasze oczekiwania i potrzeby.

Współpraca XXL

Chcemy, aby nasza odzież cieszyła jak największą ilość kobiet. Możesz włączyć się w nasz projekt i przyczynić się do zwiększenia komfortu i poprawy samopoczucia wielu z nich. Sukienki w dużych rozmiarach mogą być kobiece, dobrze wykonane i piękne. Odzież XXL może być piękna i dopasowana do sylwetki.