MAUA

MAUA

Aktywne filtry

Odzież damska w dużych rozmiarach - Maua 

Maua to polska marka odzieżowa kierowana szczególnie do kobiet plus size. Posiadamy odzież dopasowaną do różnego typu niestandardowych sylwetek. W naszym sklepie internetowym mamy stroje na każdą okazję w klasycznym wydaniu premium. Oferujemy najwyższej jakości ubrania casualowe, biznesowe i na różnego rodzaju przyjęcia. Jako jedyni na rynku, już podczas etapu projektowania i konstruowania wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie dotyczące kobiecych sylwetek. Przewidujemy jakie wymogi powinien spełniać dany model, aby podkreślał atuty wszystkich sylwetek - jabłka, kielicha czy gruszki. 

 

Dzięki temu, że używamy doskonałych tkanin, mamy duże doświadczenie i pasję, jaką jest stylizacja i dbałość o wizerunek, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki. Staramy się cały czas poszerzać nasz asortyment i włączać do swojej oferty produkty innych polskich marek. Wszystkie nasze ubrania szyte są w Polsce przez polskie szwalnie. Dzięki temu mamy dodatkowy podgląd na cały proces powstawania odzieży. Jesteśmy obecni przy fazie projektu aż po przekazanie gotowego produktu. 

 

Maua - odzież damska plus size 

W naszym sklepie odzież, która jest dostępna idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju spotkania, przyjęcia i okazje. Odzież damska zawiera wiele różnych stylów: od sportowego, przez casualowy, aż po biznesowy. To nic dziwnego, w końcu każda kobieta ma wiele twarzy i odgrywa różne role w swoim życiu. A wszystkie modele naszych ubrań są szyte w taki sposób, żeby wszystkie niedoskonałości zakryć, a atuty podkreślić i wyeksponować. Każda kobieta bez względu na rozmiar na metce powinna czuć się pięknie, modnie i komfortowo. Każda kobieta, która nosi większy rozmiar musi mierzyć się z problemem znalezienia odpowiedniego ubrania. Rozwiązaniem tej sytuacji może być kolekcja mody XXL prezentowana przez Modneplus.pl. Z pewnością pozwoli ona na stworzenie modnych i wyjątkowych stylizacji na każdą okazję. Pamiętajmy, że odzież w dużych rozmiarach wcale nie musi być nudna. Coraz więcej firm i projektantów zaczyna zwracać uwagę na duże rozmiary. Dzięki temu możemy wybierać w większej ilości różnego rodzaju kreacji. 

 

Maua - modne stylizacje dla kobiet plus size 

Jesteśmy polską marką odzieżową, która zajmuje się modą dla kobiet plus size. Oferujemy najwyższej jakości ubrania dopasowane do różnych typów sylwetek. W swojej ofercie mamy klasyczne propozycje oraz ubrania zgodne z aktualnymi trendami. Jako jedyni na rynku wykorzystujemy swoją wiedzę na temat sylwetek już na etapie projektowania. Uwzględniamy poszczególne potrzeby i przenosimy to na projekty. Przewidujemy to, jakie wymogi powinien spełniać dany model ubioru, aby podkreślał atuty figury. Bez względu na to czy jest to figura jabłka, gruszki czy klepsydry. W naszym sklepie znajdziesz projekty przeznaczone dla określonych kształtów. Staramy się stale poszerzać nasz asortyment, żeby pomóc dopasować pełną, idealną garderobę. 

Dopasowanie ubrań do swojej sylwetki 

Aby w prawidłowy sposób dopasować ubrania do swojej sylwetki warto najpierw poznać swój typ. Dzięki temu będziemy wiedziały czego powinnyśmy unikać, a co pokazywać. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem jest wybranie odpowiedniego rozmiaru ubrania. Zazwyczaj kobiety dobierają za duże ubrania, żeby ukryć swoje wady lub za małe z nadzieją, że uda się do nich schudnąć. Nie jest to dobre podejście. Najlepiej kupować ubrania w swoim rozmiarze i cieszyć się dopasowanymi stylizacjami. Bielizna modelująca także może okazać się dobrym wyborem. Sprawi ona, że ukryjemy swoje mankamenty i będziemy mogły wyglądać fantastyczne na różnych przyjęciach. 

Znajomość swojego typu sylwetki ułatwi nam dobranie odpowiednich ubrań, które będą podkreślały nasz atuty i tuszowały mankamenty. Trzeba jednak pamiętać, że nie istnieje sylwetka ani rozmiar, które mogłyby opisać kobietę perfekcyjną. Nie ma znaczenia jaki rozmiar nosimy, najważniejsze jest, żeby dobrze czuć się z samą sobą i umieć dobrać odpowiednie ubrania. Dodatkowo jeśli zaakceptujesz siebie będziesz w stanie wybierać takie ubrania, które wydobędą z Twojej figury same najlepsze cechy, tuszując w tym samym czasie te, które nie są do końca zadowalające. 

Nowości Maua 

Z myślą o naszych klientkach, staramy się cały czas powiększać nasz asortyment i dodawać nowe rzeczy do naszych kolekcji. Bezustannie szukamy inspiracji i pomysłów na nowe projekty. Chcemy, żeby każda kobieta, bez względu na rozmiar, mogła wybrać dla siebie coś wyjątkowego. W naszym sklepie można znaleźć sukienki plus size, które będą bardzo modne w tym sezonie, wyjątkowo popularne teraz dresy w różnych kolorach czy pikowane kamizelki z kapturem. Wszystkie ubrania są projektowane i szyte w ten sposób, żeby sprawiać radość i wygodę z ich noszenia. Nasze najnowsze kolekcje nie tylko są zgodne z panującym trendy, są także dopasowywane do potrzeb naszych klientek. Cały czas śledzimy wszelkie nowości i dobieramy projekty w taki sposób, żeby dopasowywały się do wielu stylizacji.